Załóż konto i korzystaj z tanich zwrotów ↩️ 📦 paczkomatem, zobacz więcej...
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gwarancja i reklamacje

Gwarancja i reklamacje

Kupując w naszym sklepie masz 2 lata gwarancji na zakupiony towar.
Wszystkie towary zakupione w naszym sklepie są objęte 24 miesięczną gwarancją. Gwarancja obejmuje wszystkie wady ukryte i materiałowe uwidocznione w czasie użytkowania.


 

Zakupione obuwie podlega wymianie lub naprawie w okresie 24 miesięcy od daty nabycia, jeśli posiada wady ukryte lub materiałowe uwidocznione podczas użytkowania.  Gwarancją nie są objęte uszkodzenia spowodowane naturalnym zużyciem, nieodpowiednią konserwacją lub uszkodzenia mechaniczne.

Aby zapewnić rzetelność i uczciwość w ocenie ewentualnych kwestii spornych, wszystkie reklamacje są oceniane i rozpatrywane przez niezależnych rzeczoznawców obuwia z Polskiej Izby Przemysłu Skórzanego.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu a zwykle są rozpatrywane następnego dnia po otrzymaniu przesyłki i jeśli wada lub uszkodzenie w oczywisty sposób powstały z winy producenta, reklamacja jest załatwiana natychmiast. Tego samego dnia wymienimy i odeślemy produkt lub zwrócimy pieniądze na konto, jeśli wymiana nie będzie możliwa.
Reklamację można złożyć za pośrednictwem poczty lub kuriera wysyłając reklamowany produkt wraz z wypełnionym formularzem reklamacji i kopią paragonu lub faktury na adres podany poniżej. Dla Państwa wygody zamieszczamy wzór formularza reklamacji.
W przypadku uzasadnionej reklamacji, produkt wymienimy na nowy lub usuniemy jego wady. Jeśli wymiana lub naprawa nie będzie możliwa, zwrócimy równowartość ceny produktu lub zaoferujemy inne, dostępne w sklepie produkty. Wybór należy do Ciebie !


 

Formularz reklamacyjny do pobrania:

 

Przesyłki z reklamowanym obuwiem należy kierować na adres:  

 
P.P.H.U. UNIVERSUM - euroobuwie
ul. Górna 2a
42-262 Kolonia Poczesna

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 924 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Bardzo dziękuję super obsługa zamówienia
2024-06-07
na piątkę.
pixel